Top

Hakkımızda


Formteks Tekstil olarak 1999 yılında başladığımız iş kıyafeti üretimi ve iş güvenlik malzemesi satışı faaliyetlerimize daha güçlü ve daha geniş kapsamlı olarak Çorlu’da devam etmekteyiz.

İş kıyafeti ve iş güvenlik malzemelerinde hem stoklarımızdaki yüzlerce çeşit ürünle hem de kurumsal kimliğinize uygun özel üretim ürünlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Stok gücümüz, ilgili kadromuz ve tecrübemizle bölgemizin en büyüğü olmaktan gurur duyuyoruz.

Özel koruma gerektiren işlerde kullanılmak üzere teknik tekstil kumaşlardan ürettiğimiz ürünlerle de hizmetinizdeyiz. Kullandığımız teknik tekstil kumaşların başlıcaları ; kimyasal dayanımlı, yağ ve su itici, FR yanmaz-güç tutuşur, kesilmez, ESD antistatik , askeri vb.

Kurum ve kuruluş ihale ve projeli işlerinde teknik şartname ve sözleşmelere uygun ürün sağlama potansiyelimizle, ihale ve proje konusunda da çözüm ortağıyız.

İhracat faaliyetlerimize Bulgaristan, Belçika, İsviçre, İngiltere, Fransa, Avusturya, Almanya, Kongo, Libya,  Irak, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’a yaptığımız ihracatlarla devam etmekteyiz.

2009 yılından beri iş ortaklığımız devam eden Metro C&C’nin Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan marketlerinde Formteks markasına ulaşılabiliyor.

Kalitemiz

Formteks İş Kıyafetleri’nin ürettiği tüm ürünler ve kullandığı ham maddeler 2009 yılından beri yılda 2 kez düzenli olarak İntertek firması tarafından fiziksel ve kimyasal testlere girmektedir. Ürettiğimiz bir çok ürün kendi tesislerimizde işlem görmektedir. Sizlerde kurumsal kimliğinizi önemsiyorsanız tercihiniz Formteks olmalıdır.

Politikamız


Faaliyet gösterdiğimiz iş kıyafeti sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek kendi dalında lider firma olmak, markamızı kalite ile özdeşleştirmek ve saygın hale dönüştürmek için;

Temel ilkelerimiz :

  • Ürün , Proses ve Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi için gerekli faaliyetleri gerçekleştiririz.
  • Rahat ve kaliteli kıyafet üretimi yaparız.
  • İşi söz verilen şekilde doğru , kaliteli ve zamanında yaparız.
  • Müşteri beklentilerine odaklanırız.
  • Yeni Teknoloji ve gelişmeleri takip ederiz.
  • İşi sahipleniriz.
  • Çalışan memnuniyetinin sağlanması için çalışırız.
  • Standartlara uygunluğun devamlılığını sağlarız.
Politikamız
Whatsapp Whatsapp